Kontakt

Biuro Obsługi Klienta
05-530 Góra Kalwaria
ul. Sportowa 19
 
e-mail: info@pbekodom.pl
telefon/ fax: 22 727 10 36
Sprzedaż:  697-626-311
Wynajem:  697-626-322
Reklamacje:  609 859-899
 

Dobry adres, wirtualne Biuro

Dla przedsiębiorców którzy potrzebują adresu dla siedziby swojej działalności, firmy lub stowarzyszenia czy fundacji oferujemy użyczenie naszego adresu. Jest to usługa znana już i popularna na rynku, w naszym wydaniu możliwie jak najprostsza, bez rozbudowanych funkcji administracyjno-sekretariackich i skomplikowanych umów. Najczęściej obsługujemy nowopowstałe spółki, oraz firmy które poszukują wygodnego adresu. Z usługi WIRTUALNE BIURO korzystają również mikroprzedsiębiorcy i małe firmy, jako alternatywa rejestracji siedziby we własnym domu. 
 
Zakres usługi
adres rejestracyjny działalności gospodarczej, spółki lub stowarzyszenia obsługa korespondencji przychodzącej; przyjmowanie, przechowywanie, powiadamianie w uzgodniony wcześniej sposób i/lub odsyłanie na wskazany adres; w cenie zawarte jest odsyłanie lub skanowanie do 5 sztuk przesyłek miesięcznie i nie częściej niż 2 razy w miesiącu przyjmowanie faksów, powiadamianie i/lub odsyłanie na wskazany e-mail lub faks możliwość przechowywania dokumentacji firmowej w indywidualnej, zamykanej szafce dostęp do części ogólnej biura z recepcją (w godzinach otwarcia) 
 
usługa nie zapewnia dostępu do przestrzeni biurowej z miejscami pracy - w razie potrzeby konieczne jest wcześniejsze zarezerwowanie sali wg ustalonego cennika
 

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Projekt strony www jcd.pl | Na silniku windu.org